Translate my blog

środa, 16 lipca 2014

Wywiad i Gdańsk

Dziś chciałam Was zaprosić na przeczytanie WYWIADU, który został przeprowadzony... ze mną. Pytania zadawała Klaudia, która interesuje się dziennikarstwem i przeprowadziła już rozmowy z Ewą Farną, Czesławem Mozilem, czy grupą Enej. Klaudia napisała do mnie, że chciałaby mi zadać kilka pytań odnośnie postcrossingu, ponieważ prowadzi rozmowy ze znanymi osobami, jak i z ludźmi mającymi ciekawe zainteresowania. Nie wiem dlaczego akurat mnie wybrała z tak licznego grona postcrosserów, ale zgodziłam się na udzielenie wywiadu, który wczoraj został opublikowany na stronie Klaudii. Cieszę się, że ktoś uznał mnie i poscrossing za interesujące. Możecie się dowiedzieć trochę rzeczy o mnie, jak i o samym postcrossingu, więc jeszcze raz zapraszam na STRONĘ KLAUDII :)
Dziś chciałam Wam także pokazać piękną pocztówkę z Gdańska, którą otrzymałam od Lili jako niespodziankę :*

Różne


7 komentarzy:

 1. Z ciekawością zabieram się za czytanie wywiadu :-) super, bo dzięki temu jeszcze więcej osób być może dowie się o postcrossingu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wywiad przeczytany :-) Super :-) Karteczka piękna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję takiego wyróżnienia :)
  Zaraz idę poczytać wywiad :)
  Kartka urocza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie odpowiadałaś na zadawane pytania. Przykłady z pocztówkami to świetny pomysł na poparcie wypowiedzi. Gratuluję odwagi i takiego wyróżnienia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna kartka!:) Nie mam jeszcze widokówki z Gdańska:(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię i komentarz dotyczący bloga oraz postów :)