Translate my blog

niedziela, 12 października 2014

Dolina Ropy

Dziś pokażę Wam jeszcze jedną kartkę, z Doliny Ropy, którą otrzymałam od mojej siostry Weroniki :) Dolinę rzeki Ropy otaczają przede wszystkim lesiste wzgórza. Do większych wzniesień w tym rejonie zalicza się Chełm, Suchy Wierch, Kiczerę, Suchą Homolę. Na poniższej pocztówce znajduje się między innymi Jezioro Klimkowskie, cerkiew i sanatorium w Wysowej oraz cerkiew w Hańczowej.
Kartka prywatna7 komentarzy:

 1. Piękny krajobraz na tym pierwszym zdjęciu:)
  Chciałbym mieszkać w takim miejscu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocza pocztówka - a ta sarenka w środku jest wręcz rozbrajająca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy czytałam wywiad z Tobą, to dowiedziałam się z niego, że właśnie swoją siostrę zachęciłaś do kolekcjonowania pocztówek. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie, że zachęciłam, bo pocztówki zbierała od zawsze tak jak ja, ale konto na postcrossingu założyła sobie po mnie, bo spodobały jej się kartki, które ja otrzymywałam :)

   Usuń
  2. Dokładnie było tak, jak pisze Edi. Zbierałyśmy obie pocztówki jeszcze jak byłyśmy dziećmi. Potem to jakoś ustało. Około 3-4 lat temu dowiedziałam się o Postcrossingu i dałam Edycie na nie namiary. Wtedy to ona się pierwsza zarejestrowała, a gdy zobaczyłam, że taka wymiana faktycznie działa to i ja wzięłam w niej udział :D

   Usuń

Dziękuję za Twoją opinię i komentarz dotyczący bloga oraz postów :)