Translate my blog

środa, 28 stycznia 2015

Wygrana u Agnieszki

Kilka miesięcy temu brałam udział w Wakacyjnym konkursie na blogu Pocztówki Ag i udało mi się wygrać takie oto pocztówki:


Pocztówki zostały przeznaczone do dalszej wysyłki, ale zostawiłam sobie jedynie pocztówkę z Trzebnicy, miasta w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim. Na pocztówce znajduje się Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ. Jest to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny, w skład którego wchodzi: basen wewnętrzny, basen zewnętrzny z boiskiem do siatkówki i placem zabaw oraz saunarium z ogrodem saunowym.14 komentarzy:

 1. Gratulacje ! Super wygrana, bardzo różnorodne ! Mi też się udało ostatnio u niej wygrać, czekam na nagrodę ;p Świetne znaczki! Super to wygląda !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i Tobie również gratuluję :)

   Usuń
 2. Gratuluję wygranej!
  A koperta wyklejona cała znaczkami super! Ciekawe czy pani na poczcie zabrakło znaczków czy nadawczyni specjalnie nakleiła znaczki za 5 gr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że to nadawczyni specjalnie tak zrobiła, co mnie bardzo cieszy :)

   Usuń
 3. Gratuluję wygranej :) Fajnie, bo kartki zawsze się przydadzą do dalszej wysyłki, a niektóre można sobie faktycznie zostawić. Ta ze zjeżdżalnią jest ładna, mnie intryguje ta z lasem (po lewej) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ta z lasem poszła już na wymianę jakiś czas temu...

   Usuń
 4. Gratuluję wygranej! Widzę dużo ślicznych pocztówek :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranej - tyle pocztówek i znaczków. A ja kiedyś otrzymałem kopertę z USA z jeszcze większą ilością znaczków:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Większa ilość znaczków? Super!

   Usuń
 6. Tak, ilosc znaczkow jest imponujaca!
  A kartka dzieki kolorystyce wyglada jak z bajki - sliczna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię i komentarz dotyczący bloga oraz postów :)