Translate my blog

czwartek, 17 marca 2016

Warszawa

Witajcie!
Co u Was słychać? Ja niestety nie mam nadal internetu w domu i już naprawdę nie wiem kiedy będę miała, ale postaram się co jakiś czas dodać jakąś pocztówkę, żebyście o mnie nie zapomnieli ;) Mam jednak spore zaległości na Waszych blogach i nadrobię je dopiero wtedy, gdy będę miała stały dostęp do internetu. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :)
Dziś pokażę Wam pocztówkę z Warszawy, którą otrzymałam od Madzi. Na kartce można zobaczyć nie jak zwykle zabytki, a nowocześniejszą część miasta. Podoba Wam się pocztówka w takim wydaniu?5 komentarzy:

 1. W zeszłym roku odwiedziłam kilka razy Warszawę, no i bardzo mi się spodobała :). Twoja pocztówka również przypadła mi do gustu, ukazuje jedne z najlepszych widoków związanych ze stolicą :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o mnie to troszkę za dużo na tej karce wieżowców, hoteli itp... Myślę, że jest więcej ładniejszych miejsc godnych pokazania na pocztówce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię wieżowce na pocztówkach, ale chyba bardziej na pojedynczych widokach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. w sumie nie powiedziałabym, że pocztówka mi się podoba, ale jest wyjątkowa, więc z chęcią przygarnęłabym ją do mojej kolekcji, wyróżnia się na tle innych warszawskich kartek.
  my ostatnio chcieliśmy zmienić dostawcę Internetu, bo nasz jest bardzo niestabilny, ale nowy okazał się jeszcze gorszy. :O więc wracamy do punktu wyjścia... za to, podobnie jak Ty, mam ogromne zaległości na blogach, a to wszystko przez zbliżającą się maturę i trwającą zbyt długo chorobę. :< już nie mogę się doczekać maja, gdy będę po egzaminach!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię i komentarz dotyczący bloga oraz postów :)