Translate my blog

poniedziałek, 16 maja 2016

Szlak Orlich Gniazd

Witajcie!
Zacznę od tego, że jestem zbulwersowana! Od kilku lat (prawie 10!) mam założoną pocztę na o2. Wszystko wiem gdzie czego szukać. Stworzyłam sobie też folder "Postcrossing", w którym lądowały wiadomości związane z pocztówkami i blogiem m.in. moderacja komentarzy. Niestety zespół o2 wymyślił sobie nowy interfejs i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że część wiadomości z komentarzami zaczęła lądować mi w spamie, a niektórych wiadomości w ogóle nie mogę odczytać. Napisałam w tej sprawie do serwisu, a w wiadomości zwrotnej odpisali mi, że nie mogę już wrócić do starej poczty, teraz obowiązuje taka i że ciągle usprawniają system. Na pytanie czy mogę przekierować pocztę na inny adres, bo było to możliwe w starym interfejsie, odpisali, że nie ma takiej opcji. No po prostu ręce mi opadły i męczę się z tą pocztą już od dwóch tygodni. Najdziwniejsze jest to, że mam kilka kont założonych na o2 i tylko na tym jednym zmienili mi interfejs :( Dlatego też założyłam sobie nową pocztę, dlatego też proszę Was, jeśli macie do mnie jakąś sprawę, to piszcie na adres:

edtta87@gmail.com

Mam nadzieję, że tutaj będzie wszystko śmigać jak należy :)
Przepraszam Was, jeśli jakieś Wasze komentarze się nie ukazały lub nie odpisałam na jakieś wiadomości, ale może trafiło akurat na jakiegoś maila od Was i nie mogłam go otworzyć... Przepraszam bardzo...

A dziś pocztówka od Krystyny. Szlak Orlich Gniazd to szlak turystyczny biegnący przez województwo małopolskie i śląskie. Rozpoczyna się w Krakowie, natomiast kończy się w Częstochowie. Jego długość wynosi 163,9 km. Na jego trasie położone są ruiny zamków i warowni, usytuowanych na skałach. Na pocztówce znajdują się zamki w: Olsztynie, Ogrodzieńcu, Bobolicach i Ojcowie. Z wymienionych zamków miałam okazję odwiedzić Ogrodzieniec. Jeśli tam nie byliście, to polecam Wam to miejsce!

Różne

 

6 komentarzy:

 1. O kurcze.. pewnie też bym się wkurzyła.. ale na to nie mamy wpływu i musimy się z tym pogodzić.. Ja od lat pocztę mam na wp i nie narzekam ;-) na gmail też ale tylko na rzecz bloga ;)
  Pocztówka bardzo ładna,chętnie bym ją przygarnęła do swojej kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem przyjemność być we wszystkich czterech zamkach. Największe wrażenie sprawia Ogrodzieniec. Swoją drogą Bobolice po odbudowie są piękne. Lubię odwiedzać Olsztyn, nawet na niedzielę planuję tam zorganizować rajd rowerowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziwne, też mam pocztę na o2 i nic mi ostatnio nie zmieniali.
  A jeśli chodzi o ten szlak to go uwielbiam, ale z zamków miałam okazję zobaczyć tylko ten w Ojcowie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tam pięknie! Bardzo ładna pocztówka :) Świetny Twój blog. Ja też zbieram pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na konkurs do siebie! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. nigdy nie miałam poczty na o2, więc nic nie mogę doradzić. :( ale to w sumie kiepska sprawa, nie móc w ogóle odczytać niektórych wiadomości. :|
  co do pocztówki to jest świetna, bardzo chciałabym zobaczyć zamek w Bobolicach!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię i komentarz dotyczący bloga oraz postów :)