Translate my blog

wtorek, 9 sierpnia 2016

Morze Bałtyckie

Znowu mnie nie było trochę, ale czas mi tak szybko ucieka... Nim się obejrzę, jest już kolejny dzień, tydzień... W związku z mieszkaniem w nowym miejscu mam też wiele nowych obowiązków, które muszę pogodzić z pracą i innymi rzeczami. Tak jak wspominałam jeszcze na początku lipca nie mam także weny, by pisać... Zima chyba jednak bardziej sprzyja pisaniu, bo wtedy ma się więcej czasu i nie ma takich upałów. A jak Wam mijają wakacje/urlopy? Na pewno część z Was wybiera się lub już było nad polskim morzem i jeśli macie takie widoki to zazdroszczę :)

Różne


7 komentarzy:

 1. ja również miałam ostatnio straszny zastój na blogu, ale powoli, powolutku wracam. a jako, że nad morzem mieszkam na co dzień to teoretycznie takie widoki mam na co dzień, ale w praktyce lato w tym roku jest wyjątkowo pochmurne i deszczowe więc rzadko zdarza się okazja, aby można było oglądać tak piękny zachód słońca jak ten... ale wciąż mam nadzieję na poprawę pogody!

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie też ostatnio czas szybko ucieka. niby trwają właśnie najdłuższe wakacje w moim życiu, ale mijają zdecydowanie za szybko!
  ja w tym roku może na jeden dzień wyskoczę nad morze.
  Ty chyba masz bliżej nad Morze Czarne, prawda? :D
  zapraszam do mnie na konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna pocztówka :) Dawno nie byłam nad morzem...

  OdpowiedzUsuń
 4. Od tego widoku nie można oderwać wzroku. Piękna pocztówka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w tym roku po raz pierwszy od kilku lat nie byłem nad morzem. Odwiedziłem za to Bieszczady oraz okolice Szczecinka, Borów Tucholskich i Gniezna.

  OdpowiedzUsuń
 6. W tym roku byłam już nad morzem dwa razy;-) w kwietniu na kilka dni i w lipcu na jedno dniową wycieczkę;) i doszłam do wniosku że w kwietniu miałam lepszą pogodę niż teraz co jest;-) zachód słońca miałam codziennie;) a uwielbiam ten widok ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie byłam w tym roku nad polskim morzem, ani raczej już nad nim nie będę, ale widoki podobne do tego z pocztówki zdecydowanie towarzyszyły mi w te wakacje. Pocztówka jest piękna! :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię i komentarz dotyczący bloga oraz postów :)